Våre samarbeidsverksteder

Avtalepriser på montering hos våre samarbeidsverksteder

Personbil til og med 16 tommer.

Montering og balansering av dekk på felg 150,- pr. stk. inkl. mva.
Hjul montert av og på bil 75,- pr. hjul inkl. mva.
Ventil 25,- pr. stk. inkl. mva.

Personbil fra og med 17 tommer.

Montering og balansering av dekk på felg 200,- pr. stk. inkl. mva.
Hjul montert av og på bil 100,- pr. hjul inkl. mva.
Ventil 25,- pr. stk. inkl. mva.

Varebil, SUV, Pickup og Light Truck

Montering og balansering av dekk på felg 200,- pr. stk. inkl. mva.
Hjul montert av og på bil 100,- pr. hjul inkl. mva.
Ventil 25,- pr. stk. inkl. mva.

NB! Er din bil utstyrt med dekk trykk sensorer (TPMS) eller du ønsker montering av Run Flat Tire (RFT) kan det tilkomme ekstra kostnader, dette avtales med monterings verkstedet du har valgt nå de kontakter deg for å avtale tidspunkt for montering.

AKERSHUS

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Asker Asker 1395 HVALSTAD 66 77 77 22 asker@dekk1.no
Dekk1 Hvam Lørenskog Hvam - Lørenskog 2013 SKJETTEN 40458847 hvam@dekk1.no
Dekk1 Stabekk Stabekk 1368 STABEKK 23 89 88 35 stabekk@dekk1.no

BUSKERUD

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Åssiden - Drammen Åssiden - Drammen 3027 DRAMMEN 32 88 38 40 aassiden@dekk1.no
Dekk1 Ringerike - Hønefoss Ringerike - Hønefoss 3511 HØNEFOSS 32 11 18 80 ringerike@dekk1.no

HORDALAND

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Åsane - Bergen Åsane - Bergen 5132 NYBORG 55 16 00 00 aasane@dekk1.no
Dekk1 Askøy Askøy 5300 KLEPPESTØ 56 15 60 15 askoy@dekk1.no
Dekk1 Bergen Syd Bergen Syd 5257 KOKSTAD 55 98 60 60 bergensyd@dekk1.no
Dekk1 Drotningsvik Drotningsvik 5179 GODVIK 55 39 42 31 drotningsvik@dekk1.no
Dekk1 Minde Bergen Minde - Bergen 5068 BERGEN 55 28 88 00 minde@dekk1.no

OPPLAND

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Lillehammer Lillehammer 2624 LILLEHAMMER 61 25 90 00 lillehammer@dekk1.no
Dekk1 Gjøvik Gjøvik 2827 HUNNDALEN gjovik@dekk1.no

OSLO

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Ensjø Oslo Ensjø - Oslo 0661 OSLO 23 89 88 45 ensjo@dekk1.no
Dekk1 Kalbakken Kalbakken - Oslo 0975 OSLO 23898825 kalbakken@dekk1.no
Dekk1 Proff Oslo Proff Oslo 0655 OSLO 404 58 656 proff.oslo@dekk1.no
Dekk1 Vare og Last Oslo Vare og last - Oslo 1081 OSLO 22327760 varelast@dekk1.no

ROGALAND

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Bryne Bryne 4340 BRYNE 51 48 08 88 bryne@dekk1.no
Dekk1 Forus Forus 4031 STAVANGER 51 80 03 00 forus@dekk1.no
Dekk1 Jæren Jæren 4354 VOLL 51420400 jaren@dekk1.no
Dekk1 Kvala Kvala Haugesund 5514 HAUGESUND 52700633 kvala@dekk1.no
Dekk1 Raglamyr Haugesund Raglamyr - Haugesund 5536 HAUGESUND 52 86 66 66 raglamyr@dekk1.no
Dekk1 Sandnes Sandnes 4306 SANDNES 51 62 46 31 sandnes@dekk1.no
Dekk1 Sola Sola 4051 SOLA 90833555 sola@dekk1.no
Dekk1 Stavanger Stavanger 4018 STAVANGER 51 88 28 00 stavanger@dekk1.no

TROMS

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Tromsø Tromsø 9008 TROMSØ 77671000 tromso@dekk1.no

TRØNDELAG

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Lade Lade - Trondheim 7041 TRONDHEIM 73 60 60 41 lade@dekk1.no

VEST-AGDER

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Kristiansand Kristiansand 4636 KRISTIANSAND S 38 09 49 00 kristiansand@dekk1.no

VESTFOLD

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 E18 Sem Dekk1 E18 Sem 3170 SEM 33 35 95 00 e18@dekk1.no
Dekk1 Horten Horten 3187 HORTEN 33 04 28 00 horten@dekk1.no
Dekk1 Sandefjord Sandefjord 3229 SANDEFJORD 33 42 04 40 sandefjord@dekk1.no
Dekk1 Tønsberg Tønsberg 3112 TØNSBERG 33 30 19 70 tonsberg@dekk1.no